השקעות למתקדמים

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

ככל שטכנולוגיות הבינה המלאכותית מתקדמות, עלינו לבצע את ההשקעות הדרושות בנתונים ובתשתית שיידרשו כדי לעמוד בקצב של הטכנולוגיות הללו.

אנחנו לא יכולים לצפות שבינה מלאכותית תתפתח מבלי להשקיע בטכנולוגיה ובתשתית הדרושים כדי שה-AI יפעל.

השקעות הן חלק גדול מהעולם העסקי וכל השקעה דורשת מחקר רב לפני שתוכל לקבל החלטה להמשיך איתה. AI נמצא כעת בשימוש גם בתחום ההשקעות, כדי לעזור למשקיעים להחליט אילו מניות או מניות לבחור מהן. AI נמצא כעת בשימוש על ידי חברות וול סטריט וכן חברות קטנות יותר למטרה זו.

השקעה מתקדמת היא השקעה שסביר להניח שתניב תשואה גבוהה מאשר תשואה בינונית או נמוכה. ההשקעות יכולות להיות מניות, אג"ח, זהב, סחורות, נדל"ן והון סיכון.

ישנם שלושה סוגי השקעות: השקעות במניות הכוללות מניות ואג"ח; השקעת חוב הכוללת אגרות חוב, משכנתאות וכרטיסי אשראי; והשקעה היברידית או מאוזנת המשלבת את שני סוגי ההשקעות.

הרבה אנשים בארה"ב ובאירופה משקיעים בנכסים שונים. הפופולריים שבהם הם:

קרנות נאמנות: הן רוכשות סל מניות ומוכרות אותן ברווח

מניות: רוכשים מניות בחברות ומוכרים אותן ברווח

איגרות חוב: גורם ממשלתי או פרטי מבטיח להחזיר למשקיע ריבית על הכסף שנשאל

נדל"ן: קנייה, פיתוח או השכרה של קרקעות, בניינים או דירות שאנשים גרים בהם.

השקעות מגיעות עם סיכונים משלהן, תלוי במה היא מושקעת. זה יכול להיות בטוח או מסוכן. הכל תלוי איך אתה רוצה להשקיע את הכסף שלך. יש הרבה השקעות בחוץ אז עדיף לחקור לפני שמשקיעים את הכסף שהרווחת קשה במשהו בכלל!

תחום ההשקעה הראשון הוא בחקר החלל.

יש הרבה חברות פרטיות שהשקיעו הרבה כסף כדי ליצור רקטות וחלליות כדי לקחת אנשים לחלל.

חברה אחת היא SpaceX, שעבדה על יצירת טיל רב פעמי כבר שנים רבות וכעת הם יכולים לשלוח אסטרונאוטים לחלל ולהחזיר אותם בבטחה עם הרקטה והחללית הניתנת לשימוש חוזר שלהם בשם "דרקון 2".

חברה נוספת שהשקיעה כסף רב בחקר החלל היא Blue Origin, שיצרה לאחרונה מנוע בשם BE-4.

המנוע החדש הזה יכול לשמש גם כמאיץ שלב ראשון וגם כמאיץ שלב שני ברקטות עתידיות כמו ניו גלן ווולקן.

השקעות הן העתיד של כל עסק.

אבל לא מדובר רק בהשקעה במוצרים או בשירותים.

כדאי להשקיע גם בעובדים שלך, שהם עמוד השדרה של החברה שלך.

ישנן דרכים רבות לעשות זאת, אך אחת היעילות ביותר היא לספק להם הכשרה מתמשכת כדי שיוכלו לצמוח ולהתפתח עם הדרישות המשתנות של הטכנולוגיה המודרנית.

אם אתה מחפש השקעות רווחיות יותר, אז מה שאתה צריך לעשות הוא שתחילה עליך לזהות את הענפים שיושפעו מאוד מ-AI.

אז יש שתי דרכים להשקיע ב-AI. האפשרות הראשונה היא למצוא השקעות שירוויחו מפיתוח הבינה המלאכותית. האפשרות השנייה היא להשקיע בחברות שמפתחות ועובדות עם AI.

השקעות המתבצעות בשלב מוקדם של התפתחות החברה יכולות להוביל לצמיחה ותשואות אקספוננציאליות.

השקעות המתבצעות בשלב מוקדם של התפתחות החברה יכולות להוביל לצמיחה ותשואות אקספוננציאליות. הרבה אנשים עשויים לחשוב שזה משהו שרק אנשים עשירים במיוחד יכולים לעשות, אבל זה לא נכון. עם קצת מסירות ומשמעת, לכל אחד יש הזדמנות להשקיע בחברות בשלב מוקדם ולקצור את התגמול הגבוה הזה.

הדבר היחיד שאתה צריך זה קצת כסף כדי להתחיל איתו, שאתה יכול לחסוך או להרוויח דרך העבודה שלך או כיזם, כמו גם קצת זמן פנוי כך שאתה לא צריך לעבוד כל היום כל יום ברגע שאתה מתחיל להשקיע. אתה צריך למצוא הזדמנות להשקעה שמדברת על המטרות והרצון שלך

עולם ההשקעות מעולם לא היה מגוון כל כך. מקרנות המדד הבסיסיות ועד להימורים על מטבעות קריפטוגרפיים, למשקיעים יש יותר אפשרויות מאי פעם.

מאז המשבר הפיננסי של 2008, עולם ההשקעות מעולם לא היה מגוון כל כך. משקיעים יכולים כעת להמר על מטבעות קריפטוגרפיים או להשקיע בקרנות אינדקס. הבה נחקור כמה מהאפשרויות הללו בפירוט.

פרוטוקול Bancor מאפשר לכל אחד להקים בורסה עם אסימונים מותאמים אישית משלו למסחר מול מטבעות קריפטוגרפיים אחרים אם הוא רוצה לעשות זאת. היא פועלת גם כרשת נזילות מבוזרת לכל אסימון, כלומר, ערכו של אסימון לא נתון לחסדי תנודות השוק או החלטות הרישום של כל אסימון אחר.

יורם ניצני

יורם ניצני

יש הרבה מאוד דברים מעניינים קורים בעולם ההשקעות, אבל לא כולם מוכנים לגלות, ולכן אני כאן, סתם משקיע (עם נסיון) שרוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על מה שמצפה לכם בעולם ההשקעות.

השקעה בטוחה

יש הרבה מאוד דברים מעניינים קורים בעולם ההשקעות, אבל לא כולם מוכנים לגלות, ולכן אני כאן, סתם משקיע (עם נסיון) שרוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על מה שמצפה לכם בעולם ההשקעות.

כתבות אחרונות